Beauty Bar hizmete devam ediyor

Beauty Bar hizmete devam ediyor

Muğla’nın Menteşe ilçesi Emirbeyazıt Mahallesi Çakırlar sokakta faaliyet gösteren Beauty Bar, müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.  Muğla’da bir ilk olan kişiye özel VİP salon kısa zaman önce açılmasına rağmen büyük ilgi görüyor. Herkesin ruhunun eşsiz olduğunu söyleyen İşletme sahibi Rana Necla İlginli, “Burası ruhu eşsiz olanların adresi” dedi.Randevu sistemi ile çalıştıklarını dile getiren Beauty Bar işletme sahibi Rana...

A+A-

Muğla’nın Menteşe ilçesi Emirbeyazıt Mahallesi Çakırlar sokakta faaliyet gösteren Beauty Bar, müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.  Muğla’da bir ilk olan kişiye özel VİP salon kısa zaman önce açılmasına rağmen büyük ilgi görüyor. Herkesin ruhunun eşsiz olduğunu söyleyen İşletme sahibi Rana Necla İlginli, “Burası ruhu eşsiz olanların adresi” dedi.

Randevu sistemi ile çalıştıklarını dile getiren Beauty Bar işletme sahibi Rana Necla İlginli “10 yıldır bu sektörde hizmet vermekteyim. Birçok firmayla çalıştım. Alanımda bir çok eğitimler aldım. Yurtiçinde ve yavru vatanımız Kıbrıs’ta 5 ve 7 yıldızlı otellerde hizmette bulundum. Her şeyden önce işimi severek yapıyorum. Herkesin de işini severek yapmasını düşünen biriyim. Kişiye özel VİP bir salon açtım. Bir salonda 10 tane koltuk olmasındansa kişiye kendini özel hissettirmek ve ona özel hizmet vermek istedim. Pandemi patladığında bunlar bu işin ekstrası olmuş oldu. Zaten tüm ürünlerimiz kişiye özel ve tek kullanımlık. Bu konu pandemi öncesinde de böyleydi. Mutlaka randevu sistemi ile çalışıyoruz. Kişiye özel VİP bir salon çünkü. Aslında bu Muğla’da değil Türkiye’de bir ilk ve tek. Müşterilerimiz bu durumdan çok memnun, kaliteli hizmet almaktan mutlular. Bir yere gittiğimde nasıl hizmet almak istiyorsam, aynı hizmeti de gelen misafirlerime veriyorum. Herkesin ruhu eşsizdir. Burası ruhu eşsiz olanların adresi.” dedi.

Muğla’da işlerin beklentilerinin üzerinde olduğunu dile getiren Beauty Bar işletme sahibi Rana Necla İlginli bu durumdan memnun olduğunu belirtti. Rana Necla İlginli, “Bu kadar talebi kendime güvendiğim için ve işimi sevdiğim için bekliyordum. Ama bu kadar kısa sürede olmasını açıkçası beklemiyordum. Gerçekten burada böyle bir açık olduğunu farkettim. VİP olarak, hizmet kalitesi, malzeme kalitesi hem de güvenirlilik açıından gerçekten buna karşılık iyi bir geri dönüş oldu. Bundan dolayı memnunum” dedi.

Beauty Bar hizmete devam ediyor

“ÖNCELİĞİM MADDİYAT VE TİCARET DEĞİL İNSAN İLİŞKİLERİ”

Olumlu birçok dönüş aldığını söyleyen Rana Necla İlginli, “Bir insanla karşılaştığınız zaman güler yüzlülük, sıcakkanlılık, kaliteli hizmet bunların mutlaka bir geri dönüşü oluyor. Bu nerde olursa olsun olurdu. Bu zamana kadar birçok şehirde hizmet verdim hepsindede geri dönüşler gördüm. Ben bu samimiyete bağlıyorum. Olaya ticari olarak bakmak değilde insanlara samimi, güzel insan ilişkileri kurmaya bağlıyorum. Zaten kaliteli ve güzel hizmet verdiğin zaman da ister istemez olumlu sonuçlar alıyorsunuz. Önceliğim maddiyat ve ticaret değil insan ilişkileri. Sonrasında geri dönüşler. Zaten geri dönüş aldıkça daha güzel oluyor” ifadelerini kullandı.

“YAPTIĞIM İŞLEMLERİN ÇOĞUNUN DA AYNI ZAMANDA EĞİTMENİYİM”

Rana İlginli işletmeyi büyütme noktasında çok fazla tale aldığını belirtti. İlginli, “İşletmeyi büyütme konusunda çok fazla duyum ve istek alıyorum. Nasip olur da büyütmek istersem de standart bir kuaför salonu gibi değil büyük bir alanda salonda yine aynı bölge içerisinde kişiye özel odalar halinde hizmet vermeyi düşünüyorum. Ama şimdilik böyle bir atılım yok. İlerde bir ekip kurulacak, profesyonel yetiştirdiğim insanlar var. Yaptığım işlemlerin çoğunun da aynı zamanda eğitmeniyim. Eğitim almak isteyen olursada protez tırnak, kalıcı makyaj, profesyonel makyaj ile ilgili gençlere yardımcı olabilirim” dedi.

Esnafla sıkı bir işbirliği içinde olduğunu ifade eden İlginli, “Bulunduğum noktada konum olarak inanılmaz esnaf bütünlüğü söz konusu. İlk başta ben bu şehirde esnafların bu kadar birbirine tutunabileceğini, iç içe birbirine destek bir çalışma sergileyebileceğimi düşünmemiştim. Esnaflarımızdan çok memnunum” ifadelerini kullandı.

“KULLANDIĞIM ÜRÜNLERİ PAYLAŞABİLİYOR OLMAM BURADA Kİ FARKIM OLDU”

Kullandığı ürünlerin doğal olduğunu aktaran Beauty Bar işletme sahibi Rana Necla İlginli bu durumunda büyük bir fark yarattığını dile getirdi. İlginli, “Kendi adıma ve sektörel açıdan kullandığım ürünlerin kalitesi vegan olmaları, doğal içerikli olmaları hayvanlar üzerinde denenmemiş markalarla çalışmam büyük bir fark yarattı diye düşünüyorum. Kullandığım birçok ürünün markasını hizmet almaya gelen insanlara açık yüreklilikle paylaşabiliyorum. Bu benim burda ki farkım oldu diye düşünüyorum. Gerçekten insanlar ister istemez aldıkları hizmette güven bekliyor. Son dönemde özellikle sağlık çok önemli bir faktör. Kullanılan ürünler insanların ellerine ciltlerine uyguladıkları için içerikleri bilmeleri gerçekten gönül rahatlığıyla bizleri tercih etmelerini sağlıyor. Bunların dışında salonumuzun kişiye özel olması, hijenik olması kullanılan tüm ürünlerin kişiye özel ve tek kullanımlık olması büyük fark yarattı. Bunun yanı sıra gelen tüm müşterilerimizin bire bir kayıtları olması, HES koduyla salonumuza alım sağlanmaktadır. Randevu sağlanırken sosyal medyalarımızı takip eden kişiler bilir haftalık ve günlük olarak ciddi kampanyalarımız oluyor. Bunlardan faydalabiliyorlar. Sosyal medya kullanımımızda bizim ön plana çıkmamızda büyük rol oynadı. Sosyal medya hesaplarımızı takip etmelerini bizi tanıyan yada tanımayan tüm müşteri portföyümüze öneririm” dedi.

HİZMETLER

Beauty Bar’da verilen hizmetler şöyle: İpek kirpik, kirpik lifting,  kaş botoksu, kirpik botoksu, medikal el,ayak bakımları, el,ayak süt banyosu, manikür, pedikür, protez tırnak, nail art, mikro bileydik, kaş laminasyonu, saç banyosu,saç keratini, saç botoksu, ölçümlü kaş tasarım, kaş pigmentasyon, dudak pigmentasyon, dudak gençleştirme, saç similasyonu (erkekler için), saç botoks keratin yükleme, saç pimentasyonu, saç tasarım, kalıcı oje, kuru manikür, el, ayak ve kafa masajı, keratin manikür, parafin pedikür, profesyonel makyaj, kozmatik danışmanlık, saç banyosu, kaş pundaralama, kalıcı makyaj, kalıcı makyaj silme, kaş vitamini, saç mezoterapist

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.