Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Menteşe İlçe Başkanlığı, yapılan çalışmalar hakkında bilgi vermek ve gündemi değerlendirmek amacıyla Menteşe’de görev yapan basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Yönetimde görev dağılımının yapıldığını söyleyen Menteşe İlçe Başkanı Nail Kızıl, basın mensuplarıyla fikir alışverişinde bulundu.

Kayseri Büyükşehir mezarlıklarda vatandaşları yalnız bırakmadı Kayseri Büyükşehir mezarlıklarda vatandaşları yalnız bırakmadı

CHP Menteşe İlçe Başkanı Nail Kızıl, göreve geldiğinden bu yana yapılan çalışmalar hakkında bilgi vererek, yönetim kurulu üyelerini basın mensuplarına tanıttı.

snm-4083.jpg

Partinin heyecanla çalışmalarına devam ettiğini söyleyen İlçe Başkanı Nail Kızıl, şunları söyledi:

“17 Ağustos günü seçimle geldiğimiz ilçe başkanlığı sonrası yönetimde görev dağılımımızı yaptık. Sonrasında yoğun bir tempoyla çalışma içerisinde girdik. Basınla buluşma imkânı bulmamıştık, bunun için bugün sizlerle birlikteyiz. Çalışmalarımız devam ederken arkasından il başkanlığı seçimine girdik. Arkasından kurultay oldu. Partimiz bir heyecanla çalışmalarına devam etmekte. Biz de görev dağılımını yaptık. Geçen hafta genel başkanımızla bir araya geldik. Belediye başkanlarımızın seçimiyle alakalı usul ve yöntemler, bugün MYK'da belli olacak.”

whatsapp-image-2023-11-20-at-10-55-37.jpeg

Yapılan görev dağılımı ise şu şekilde oluştu:

Hasan Keskin-Örgütten Sorumlu Başkan Yardımcısı, Yasemin Çolak-İlçe Sekreteri, Seçgin Gevişen- Sayman\Gençlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı, Sevim Karabulut-Eğitim Sekreteri, Gencay Çankaya- Bilgi Ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı, Hatice Ordukan Anbarlı- Sosyal Medya Başkan Yardımcısı, Özgür Deniz- Ateş Spor Kurulu Başkan Yardımcısı, Sacit Egemen Balaban- İşçi Sendikaları, Stk ve Meslek Kuruluşları Başkan Yardımcısı, Pınar Alpay-Tözün Hukuk Ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, İbrahim Onur -Yavuz Kültür ve Sanat Politikaları Başkan Yardımcısı, Adem Kablanoğlu, Fatma Kapubağlı, Metin Sarı, Zeliha Selen, Ferhat Solak ve Yusuf Mert Yılmaz ise Yönetim Kurulu Üyesi.