Muğla’dan İzmir’e yardımlar gitmeye devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından İzmir’in Seferihisar ilçesinde meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından depremzedeler için yardım gönderildi.

Sinem Karakaya

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığı tarafından “Yanındayız İzmir” sloganıyla İzmir’in Seferihisar ilçesinde meydana gelen 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından depremzedeler için yardım gönderildi. CHP İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Demirel Korkut, “Birlikten kuvvet doğar. İzmir’in yanındayız” dedi.

“Yaralarını elele hep birlikte saracağız” diyen CHP İl Kadın Kolları Başkanı Aysun Demirel Korkut, “CHP Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığımız önderliğinde İzmir depreminde evleri zarar gören dostlarımıza ‘Yanınızdayız İzmir’ çağrısıyla çıktığımız bu yolda yardımlarını bizden esirgemeyen Muğlalı vatandaşlarımıza esnafımıza yürekten teşekkür ediyoruz. Bu felaketlerin bir gün bizlerin de başına gelebileceğini unutmamamız gerekiyor. Bu yüzden birlikten kuvvet doğar dedik ve elimizden ne geliyorsa yapmaya hazırız. Depremde yakınlarını kaybetmiş dosalarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine başsağlığı diliyoruz. Yaralı olan dostlarımızın da yaralarını elele hep birlikte saracağız” dedi.