Muğla’dan İzmir’e yardımlar gitmeye devam ediyor. Menteşe ilçesi Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren Güner Motor’s işletme sahibi Mustafa Güner,  Doruk İletişim İşletme sahibi Dorukhan Yavaşoğlu,  Pumpser Akaryakıt Hizmetleri İşletme sahibi Mustafa Dırama, Ülkü Otomativ İşletme sahipleri  Hüseyin Ülkü ve Serkan Otomotiv İşletme sahibi Serkan Ünal ile Fullmoon Camping İşletme sahibi Hüseyin Sert,  İzmir'deki depremeler için el el vererek yardım topladı. Genç işletmeciler İzmir’e odun ve yatak desteğinde bulunacak.

Sinem Karakaya

İzmir’in Seferihisar ilçesinde meydana gelen 6.6 depremin ardından Muğla'dan bölgeye yardımlar gitmeye devam ediyor. Son olarak Sanayi Sitesinde faaliyet gösteren genç işletmeciler bir araya gelerek depremzedeler için yardım topladı. 

Güner Motor’s işletme sahibi Mustafa Güner,  Doruk İletişim İşletme sahibi Dorukhan Yavaşoğlu,  Pumpser Akaryakıt Hizmetleri İşletme sahibi Mustafa Dırama, Ülkü Otomativ işletme sahipleri  Hüseyin Ülkü, Serkan Otomotiv işletme sahibi Serkan Ünal ve Fullmoon Camping işletme sahibi Hüseyin Sert, İzmir'deki depremeler için el el vererek yardım gönderdi.

Depremzedeler için odun ve yatak yardımı toplayarak 3 gündür süren çalışmanın içinde olduklarını söyleyen genç işletmeci Mustafa Güner, “Sanayideki esnaf arkadaşlarla hep birlikte yoğun bir şekilde çalıştık. Yaklaşık 3 günden beri süren bir işin içindeyiz. Odun ve yatak yardımını yola çıkarmayı planlıyoruz. Muğla Küçük Sanayi Sitesinde başlattığımız yardım kampanyasına ciddi destekler oldu. Muğla’da bu yardımı reklamımız olsun ya da ismimiz duyulsun diyerek yapmıyoruz. Bugün İzmir’in başına gelen şey yarın bizim başımıza gelecek. Yardımı dokunan herkese teşekkür ederiz. Depremde hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet, yaralananlara acil şifalar diliyoruz. İzmir’in dağlarında yeniden çiçek açacak” şeklinde konuştu.