Muğla’nın Yatağan ilçesinde 20 yıl Belediye Başkanı olarak görev yapan Hasan Haşmet Işık, geçtiğimiz günlerde Coronavirüs yakalanarak yoğun bakıma alınmıştı. Işık’ın normal yoğun bakıma alındığı tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, Muğla Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Coronavirüsden  dolayı tedavisi devam eden önceki Belediye Başkanı Hasan Haşmet Işık’n normal yoğun bakıma alındığını belirtti.

Yatağan Belediye Başkanı Mustafa Toksöz, “Önceki belediye başkanımız Hasan Haşmet Işık’ın sağlık durumu ile ilgili yaklaşık her gün bilgi alıyorum. Işık, bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Coronavirüsten dolayı Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi hastanesinde yatırılmış. Uzun bir tedaviden sonra hayli iyileşerek servis odasına alınmıştı.  Bu sırada geçirdiği kalp krizi sonrası tekrar Covid-19 yoğun bakıma alınmıştı. Burada bir süre tedavi edildikten sonra şu anda geçtiğimiz gün tekrar normal yoğun bakıma alındı tedavisi devam ediyor. Temennimiz iyileşerek ilçemize dönmesidir” dedi.