Kocaeli Büyükşehir'de görev değişimi Kocaeli Büyükşehir'de görev değişimi

Başkan Mandalinci, Türkbükü, Gölköy, Gümbet, Bitez ziyaretlerinden sonra Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerini de ziyaret ederek denetim ve incelemelerde bulundu. Halkın sorunlarının giderilmesine öncelik tanıyarak bu sorunları çözmeye yönelik çalışmalar için tüm kurumlarla iş birliği kurarak çalışacaklarını söyledi. 

Mahalle ziyaretlerinde Başkan Mandalinci’ye Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldızhan, Çiftlik Mahalle Muhtarı Hasan Kocaman, Kızılağaç Mahalle Muhtarı Mehmet Karaca, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri eşlik etti.

Gerenkuyu Mevkii’nde su ve kanalizasyon hattı çalışmaları başta olmak üzere diğer konularda da vatandaşları bilgilendirdi, incelemelerde bulundu.

Çiftlik Mahallesinde, Bodrum Belediye AŞ. bünyesinde hizmet veren Yalı Restoran ile birlikte ziyarete başladı, halk plajında bulunan tatilciler ve çalışan personellerle sohbet etti. Bölgede açılacak el işi stantlarının olduğu yerde de inceleme yaptı.

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, vatandaşların sorunlarını ivedilikle gidermek için ilgili bakanlıklarla iletişime geçeceğini ve bölgedeki tüm çalışmalar hakkında halkı bilgilendireceğini söyledi.​

Editör: Haber Merkezi