Milas Orman İşletme Müdürlüğü değerlendirme toplantısı 25 Ocak Pazartesi günü, Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğü değerlendirme toplantısı 26 Ocak Salı günü yapıldı.

Bölge Müdürü Yasin Yaprak başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Bölge Müdür Yardımcıları Osman Öner ve Erdal Dingil de katıldı.

Milas Orman İşletme Müdürlüğü değerlendirme toplantısında İşletme Müdürü Çetin Akkaya, İşletme Müdür Yardımcıları Mehmet Oruç ve Erdal Durdağı’da hazır bulundu.

İşletme Müdürü Çetin Akkaya’nın açılış konuşmasının ardından tüm Orman İşletme Şefleri sunumlarını yaptı. Milas Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı 14 Orman İşletme Şefliğinde 2020 yılı ormancılık faaliyetleri detaylı bir şekilde irdelendi.

Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğü değerlendirme toplantısında ise İşletme Müdürü Adem Acar ve İşletme Müdür Yardımcısı Cengiz Cihan’da hazır bulundu. İşletme Müdürü Adem Acar’ın açılış konuşmasının ardından tüm Orman İşletme Şefleri sunumlarını yaptı. Köyceğiz Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı 9 Orman İşletme Şefliğinde 2020 yılı ormancılık faaliyetleri detaylı bir şekilde irdelendi.