Saha çalışmaları çerçevesinde; Seydikemer’de sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelen Milletvekili Yakup Otgöz, Seydikemer’li muhtarlarla da toplantı yaptı.

TBMM BAŞKAN VEKİLİ KARACA, ARAS’I ZİYARET ETTİ TBMM BAŞKAN VEKİLİ KARACA, ARAS’I ZİYARET ETTİ

Muhtarların talep ve şikâyetlerini dinleyen Milletvekili Otgöz, çözümleri için anında ilgili müdürleri arayarak görüşmeler yaptı.

Muhtarların acil sorunlarının çözüldüğü toplantıda, muhtarlar Milletvekili Otgöz’e teşekkür ederek, bu toplantıların tekrarlanması talebinde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Yakup Otgöz, saha çalışmalarına ilişkin yazılı açıklama yaparak şunları kaydetti:

“TBMM tatile girdiği günden beri, Muğla’nın ilçelerini adım adım geziyoruz. Sivil toplum kuruluşlarımız ile muhtarlarımızla, hemşerilerimizle sürekli bir araya geliyoruz. Taleplerini takip edip bir bir çözüyoruz.

Muhalefet havanda su döverken, kendi kendileri ile kavga ederken biz çalışıyoruz.

Muhalefet kaos içindebirbirlerinin kuyusunu kazmaya devam ediyor. Bir de bu halleriyle yerel seçimlerde başarılı olacaklarının hayalini kuruyorlar.Daha kendilerini yönetemiyorlar, ülkemizi yönetmeye talip oluyorlar. Bunlara ancak gülünür.

Biz icraatlarımızla, saha çalışmalarımızla seçimlere hazırız. Muhalefetin elindeki belediyeleri de almak için gece gündüz çalışıyoruz.

AK Parti olarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yatırımlarımıza, hizmetlerimize devam ediyoruz.

Seçimlerde verdiğimiz sözleri bir bir tutuyoruz. Muğla’mıza yeni bir Muğla daha eklemeye çalışıyoruz.

Seydikemer – Söğüt yolunun inşaatını hızlandırıyoruz.

Muğla Eğitim Araştırma Hastanesi’ne yapılacak ek bina ile şehir hastanesi konsepti haline getiriyoruz.

Fethiye’ye 500 yataklı hastane planlandı.

Muğla’mıza, spor tesisleri, gençlik merkezleri kazandırıyoruz.

Muğla’mızda bir iki yıl içinde gözle görülür daha büyük yatırımlara imza atacağız.

Hemşerilerimiz bize inanmaya, güvenmeye devam etsin. Yaparsa yine AK Parti yapar düsturu ile hemşerilerimizin refahı ve huzuru için çalışmaya devam ediyoruz.”