31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için takvim işlerken, başvuru sürecinin başlamasıyla birlikte Muğla’da aday adayları belli olmaya başladı.

Türksat 6A antenlerini ilk kez açtı Türksat 6A antenlerini ilk kez açtı

Bu kapsamda 2023 Genel Seçimlerinde AK Parti’den 28.Dönem Muğla Milletvekili adayı olan Turgay Öztürk, Fethiye Belediye Başkanlığı için aday adaylığını açıkladı.

Fethiye’nin emin ellere geçeceğini söyleyen Öztürk, açıklamasında şunları söyledi:

“Doğup büyüdüğüm, yıllarca hizmet ettiğim Fethiye’mize daha büyük hizmetler kazandırmak için, sorunlarını bildiğim ve çözümü için gece gündüz demeden çalışarak daha gelişmiş bir Fethiye inşa etmek için, ben değil biz anlayışıyla yönetilecek dünya markası bir Fethiye için belediye başkan aday adaylığımı açıklıyorum. İnşallah memleketimiz için sizlerle birlikte yeni bir ses, yeni bir heyecan getireceğiz. Fethiye’nin makus talihini yenmek için buradayız. Fethiye emin ve ehil ellere geçecek. Benim mesleğim yatırım uzmanlığı. Fizibilite yaparız, kaynakları buluruz ve kaynakları en doğru biçimde kullanır, yönetir şehrimizi gelişmiş ülkeler standartlarında imar ederiz. Buradan yerel yönetimlere dair onlarca sorunu sayabilirim. İmar sorunlarından otopark ve trafik sorunlarına, körfez kirliliğinden, altyapı sorunlarına, tersanenin taşınmasından şehrin temizliği ve hijyenine, sanayinin taşınmasından turizmin, ticaretin, tarımın sorunlarına, parklardan, sosyal tesislerden can dostlarımız hayvan barınaklarına ve diğer pek çok problemin çözümüne…”

“HERKES MÜSTERİH OLSUN. AK BELEDİYECİLİK VİZYONUYLA SORUN BIRAKMAYACAĞIZ”

“Herkes müsterih olsun; AK Belediyecilik vizyonuyla biz bu ilçede konuşulacak hiçbir sorun bırakmayacağız. Cumhur ittifakı milletin aklıdır. İlçemizi hep birlikte yönetip yaşam standartlarını hep birlikte daha yukarılara çıkaracağız. Bizim derdimiz var. Derdimiz ile dertleniyoruz. Ne diyoruz; Aşkımız, Sevdamız, Tutkumuz Fethiye. Üstadın dediği gibi; Aşk ile koşan yorulmaz. Biz aşk ile koşmaya talibiz. Milletin aklı Cumhur İttifakı olarak AK belediyecilik vizyonuyla Fethiye’nin tüm sorunlarını biz çözeriz. Bu duygu ve düşüncelerle Fethiye’nin bir evladı olarak dua ve desteklerinize talibim.”